ORDO sp. z o.o.

Firma istnieje na rynku od 1999 r. Początkowo jako Agencja Konsultingowo – Edukacyjna „ORDO” sp. z o. o., od roku 2010 – Polskie Centrum Edukacji i Analiz „ORDO” sp. z o. o. Od samego początku istnienia firmy, naszym celem była edukacja, doradztwo, a w szczególności działania na rzecz sektora ochrony zdrowia, w tym wspieranie jednostek służby zdrowia w przystosowaniu się do nowych warunków funkcjonowania. Swoją działalność skupiliśmy głównie na obszarze województwa podlaskiego, ale nie tylko. W latach 2005 – 2009 działała Filia Firmy we Wrocławiu. Przez krótki okres funkcjonowała również filia w Szczecinie. Organizacja studiów podyplomowych, nie tylko w Białymstoku, ale również we Wrocławiu oraz ogólnopolskie konferencje, sprawiły, że ORDO stało się marką rozpoznawalną nie tylko na terenie naszego województwa, ale również na terenie całego kraju.

 

QWANTUM – Systemy Zarządzania sp. z o.o. 

Firma rozpoczęła działalność w maju 2002 roku. Główna siedziba znajduje się w Sopocie. Posiadamy też przedstawicielstwa w Warszawie i Łodzi ale działamy na terenie całej Polski. Spółka powstała z myślą, aby doradzać przedsiębiorcom w różnych obszarach zarządzania firmą. Dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, wskazujemy jak umacniać przewagę konkurencyjną, poprawiać efektywność i zwiększać wartość przedsiębiorstwa. Misją Spółki jest pomoc w doskonaleniu oraz zwiększaniu konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Osiągamy to działając profesjonalnie, skutecznie i efektywnie stosując proste, przyjazne rozwiązania.

 

DOKTÓR EXPERT – Doradztwo IT Beata Doktór

Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem oraz fachowym doradztwem w zakresie poszukiwania nowych możliwości rozwoju, poprzez wspierania procesów inwestycyjnych w tym pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych - w szczególności z funduszy unijnych.
Nasze unikatowe w tym obszarze doświadczenie zdobyliśmy realizując szereg projektów o wyjątkowym stopniu złożoności technologicznej i organizacyjnej, współpracując ze wszystkimi istotnymi graczami polskiego rynku IT dla medycyny.
Świadczymy usługi konsultingowe w służbie zdrowia już ponad 15 lat przez szeroko pojęte doradztwo dla szpitali i jednostek ambulatoryjnych. oraz asysty w zarządzaniu (usługę inżyniera kontraktu)
Mamy wysoką skuteczność w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków finansowych z funduszy unijnych, Proces ubiegania się o dofinansowanie ze środków unijnych jest przedsięwzięciem złożonym, wieloetapowym i czasochłonnym. My potrafimy z sukcesem opracować dokumentację aplikacyjną, wspieramy merytorycznie w zakresie rzeczowej i finansowej realizacji projektu i prowadzimy projekty do końca, rozliczając otrzymane dotacji.
Nasze działania polegają na doradztwie strategicznym, finansowo-inwestycyjnym oraz pomocy w pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania, w szczególności z funduszy unijnych.