Przekaż darowiznę

Fundacja Instytut
Wiedza i Zdrowie

ul. Jurowiecka 56, 15-101 Białystok
NIP 542-321-51-01
Regon: 200517984
KRS 0000391968, Sąd Rejonowy XII Wydz. Gospodarczy KRS
Nr konta 05114020040000330279047786 mBank

Darowizna na rzecz „No to WiO” – Wolność i Odpowiedzialność
w Opiece Zdrowotnej

Wszyscy narzekamy na system Opieki Zdrowotnej w Polsce. Jako Fundacja wspieramy zmiany i tworzymy platformę spotkań ekspertów w celu wypracowania rozwiązań prawnych i systemowych, gwarantujących pacjentowi szybki dostęp do wybranych usług medycznych oraz swobodę w świadomym podejmowaniu decyzji w kwestiach związanych z leczeniem. Jeżeli jako lekarz, naukowiec, czy po prostu pacjent nie możesz pracować z nami nad rozwiązaniami prawnymi i informatycznymi itp., wesprzyj nasze działania darowizną!

Zbuduj z nami ten system!

Darowizna na wsparcie rozwoju diagnostyki problemów w Ochronie Zdrowia

Upowszechnianie wiedzy na tematy związane ze zdrowiem, wsparcie środowisk medycznych oraz włączenie wszystkich Polaków w przebudowę systemu Opieki Zdrowotnej to jeden z naszych najważniejszych celów. Już od 2010 r. budujemy bazę ekspercką oraz badawczą oraz piszemy o ważnych odkryciach i rozwiązaniach w dziedzinach związanych z systemem opieki zdrowotnej. Jeżeli dla Ciebie jest to ważny temat – zapraszamy do wpłaty darowizny na ten cel.

Polecamy szczególnie skorzystanie z opcji przelewu cyklicznego, żeby nasza działalność mogła być również stabilnie prowadzona.

Darowizna na cele statutowe Fundacji IWiZ

Zapraszamy do zapoznania się z celami statutowymi i dokonanie darowizny z określeniem lub bez określenia o jaki cel chodzi. Jeżeli chciałbyś wspomóc ich realizację będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

Zbuduj z nami ten system!